Dovolená Srí Lanka cena od 21 490

Detail státu

Srí Lanka Srí Lanka - transparent

Nabízíme 91 ubytovacích kapacit za cenu 21 490 Kč - 127 690 Kč.

Destinace:

Perla Indického oceánu

     Srí Lanka je jedinečné místo této planety, a proto bývá přezdívaná jako Perla Indického oceánu.

     Poznejte  její nekonečné čajovníkové plantáže, které vás ohromí svou svěží zelenou barvou, srdečné úsměvy zdejších obyvatel, na něž nelze zapomenout nebo posvátné chrámy zapsané v UNESCO. Setkáte se s ohroženými druhy zvířat žijícími v rezervaci Yala a na vlastní kůži zažijete Srí Lanku tím, čím je – rájem na Zemi.

     Exotické pláže s jemným pískem jsou standardem pro jižní pobřeží Srí Lanky. Každá je typická něčím jiným. Někde naleznete perfektní podmínky pro šnorchlování a úžasný podmořský život, klidné vody a romantické zátoky. Jinde divoké vlny vhodné pro kitesurfing a surfing. Hotelové resorty poskytují komplexní servis. lehátka a slunečníky bývají většinou zdarma.

     Místní kuchyně je ovlivněna Indií i všemi koloniálními mocnostmi, které se na Srí Lance prostřídaly (např. Velká Británie a Portugalsko). Ke všem pokrmům se podává rýže. Hojně se používají nejrůznější roření, hlavně kari. Z ovoce se můžete těšit zejména na avokádo, mango, guavu, kokosové ořechy a ananas. Národním nápojem je proslulý cejlonský čaj.